Прокат туристического снаряжения. Продажа снегоступов.
головна новини снігоступи ціни прокату фотографії снігоступів умови прокату ціни прокату продаж спорядження купити фото галерея маршрути походів наші партнери контакти

         
       Компанія "ПІК" пропонує прокат туристичного спорядження, а саме: прокат каркасних байдарок, наметів, рюкзаків, велорюкзаків (велобаулів або велосумок), спальників, а також прокат сноубордів, лиж, сноубордичний захист спини, захист для лижників та сноубордистів, захист куприка, захисні шорти, кішок, льодорубів,гамаш (гетр) кішок, льодорубів, снігоступів, шоломів, масок, гірськолижних штанів, рукавичок, гірськолижних курточок, гірськолижних костюмів, чохлів для сноубордів і чохлів для лиж, сноубордичних штанів для туристів рибалок і мисливців а також САП дошки, SUP, килимки, що самонадуваються, ще є термоси, штурмові рюкзаки невеликого об'єму, компресійні чохли, для фрірайдерів лавинні датчики (біпер) і лавинні лопати,з одягу є пухові куртки для пішохідного туриста, трекінгове взуття, окуляри для альпінізму, експедиційні зимові намети, прокат ультралегких рюкзаків Ospey Exos 58 і т.д.
       
                     *   *   *
       Як відомо, історія подорожей взяла свій початок ще в міфології та фольклорі. Серед перших відомих туристів були Магеллан, Колумб, Кук. Тому й не дивно, що ми – сучасні люди – здатні кинути всі справи та поринути у світ нового, непізнаного та цікавого. Ми підкорюємо гори чи морські пляжі, влаштовуємося в готелях або вибираємо екстрим у наметах, співаємо під гітару біля багаття чи приходимо на концертні майданчики курортних міст. І все це заради нових відчуттів.
       Саме для тих, хто віддає перевагу «дикому» відпочинку цивілізованому, ми і створили наш сайт. Але для любителів живої природи теж потрібний комфорт. А який комфорт без туристичного спорядження? До речі, зовсім не обов'язково витрачати на нього багато грошей. Намети, спальники, рюкзаки, велорюкзаки, казани, ліхтарики, ізоляційні килимки (каремати) – все це можна взяти на прокат. Надаємо знижки на прокат наметів, рюкзаків, велорюкзаків, спальників, казанів, байдарок за умови тривалої поїздки (більше 5 днів, більше 10 днів). А також у нас можна дізнатися найцікавіші маршрути Карпатськими хребтами, Кримом або розробити індивідуальний маршрут.
       Але це ще не все! Новинка! Для любителів водного туризму пропонуємо прокат байдарок Таймень-2, Таймень-3, Неріс-2, Неріс-3. Для тих, хто не знає: байдарки такого типу є збірними (каркасними). Складаються з алюмінієвого «скелета» та гумової або пвх-шної «шкіри» (оболонки). Займають у незібраному стані місця рівно в 2 рюкзаки. Тобто таку байдарку ви легко зможете перевозити у транспорті (машині, поїзді). Орієнтовний час збирання байдарки «Таймень-2»: 15-20 хвилин (для профі), 30-45 хвилин (для новачків). У комплект до байдарок додаються весла. При оренді байдарки "Таймень 2" та "Таймень 3" видається ремнабір. А також є в прокаті катамарани та надувні байдарки «Pelikan».
       Якщо вам ніколи ще не доводилося зустрічатися з такими байдарками, і ви абсолютно не вмієте складати їх - не турбуйтеся! Ми проведемо вам інструктаж. Відчуйте на собі насолоду від водного туризму!
       
       Ми пропонуємо зручний сервіс, якісне обладнання та просто гарний настрій.
                     *   *   *
       Чим би зайняти себе в зимові холодні дні, щоб ці обійми не стали стомлюючими і заморожуючими?..
       Саме час згадати про свої зимові захоплення! Лижникам – про лижі, сноубордистам – про сноуборди та снігоступи. Всім уперед! Зелене світло – на гірські спуски!
       Чого сумуєш, друже? Думаєш, що це все для тих, хто має багато вільного часу? А ось і ні! Достатньо лише одних вихідних, щоб з'їздити до Карпат і чудово активно провести час! А якщо зовсім погано згодом – у Києві є Протасів яр та Голосіївський парк, недалеко від Києва – Вишгород, та Водяники у Черкаській області.
       Знов сумуєш? Нема свого спорядження? Не біда! У тебе є ми! А у нас є все: і сноуборди, і лижі, і снігоступи, і маски, і шоломи, і гірськолижні штани, і рукавички. Здамо спорядження в оренду та ще й настроєм поділимося! Прокат сноубордів, лиж, снігоступів – це для Вас. При прокаті сноубордів, лиж можна взяти напрокат чохли. У нашому пункті прокату туристичного спорядження є лижі-ski-tour, що рідко зустрічаються, що це таке читайте тут.
       Та що з тобою? Гроші заощаджуєш? Ну тоді тобі точно до нас! Ціни на прокат лиж та сноубордів, снігоступів – як для студентів! І знижки є!
       Ще сумніваєшся?
       Швидше набирай номер 599-66-98 – ми надихнемо тебе на правильне рішення!