Прокат туристического снаряжения. Продажа снегоступов.
головна новини снігоступи ціни прокату фотографії снігоступів умови прокату ціни прокату продаж спорядження купити фото галерея маршрути походів наші партнери контакти

ЗИМОВІ МАРШРУТИ (СКІТУР)

       Ми пропонуємо 3 зимові маршрути різних ступенів складності, які можуть бути як пішохідними, так і лижними. Вони проходять поблизу лижних центрів, і при бажанні ви завжди зможете провести там кілька днів.
       Зібравшися в зимовий похід, ви повинні розуміти всі складності і небезпеки такого заходу. Хоча Українські Карпати не високі і не складні гори, але взимку вони небезпечні лавинами, обледенінням, різким погіршенням погоди, сильними морозами і поганою видимістю.

ЗИМОВИЙ МАРШРУТ НА ГОВЕРЛУ


       Говерла - одна з вершин Чорногірського хребта і найвища гора в Українських Kapпатax (2061 м).
       Гора знаходиться на території Карпатського біосферного заповідника. Тому сходження на вершину можливе тільки з дозволу його дирекції.
       Адреса заповідника: 90600, Закарпатська обл., м.Рахів, вул.Красне Плесо,77, тел./факс: 8 (03132) 22193.
       ур. Козьмещик – г. Говерла, 2061 м – ур. Козьмещик
       Довжина маршруту – 48 км
       Тривалість – 2 дні
       Сезонність: середина грудня – середина березня
       Найбільш зручним і близьким вихідним пунктом для сходження на Говерлу є селище Ясіня.
       Дорога від селища Ясіня веде через село Лазещина до притулку (12 км), що розташований в урочищі Козьмещик, неподалік від впадання в Лазещину потоку Козьмеськи. Залежно від часу вашого прибуття в притулок, ви або ночуєте, або робите сходження на Говерлу. Необхідно близько 8 годин, щоб піднятися на вершину і повернутися назад.
       У день вашого приходу чи наступного ранку від притулку по стежині на південний захід починаєте підйом. Півтори-дві години ходи через ялиновий ліс – і ви доберетеся до полонини Гропа. Після короткого привалу на полонині продовжуєте подорож. Від першого вівчарського будиночка йдете на захід до лісу і по плаю через 15 хвилин приходите до старої колиби. Тут починається зона криволісся. Прямо перед вами видно Говерлу, треба звернути праворуч, на захід, і вийти на хребет (10-15 хвилин), по якому тягнеться плай до самої вершини. Ще 600 м підйому – і ви на Говерлі. Повертаємося тим же шляхом. Якщо ви не бажаєте йти однією дорогою двічі, можете спуститися до скель у підніжжя Говерли. Тут дорога веде вліво, а туристи йдуть на захід і через 1 км спуску виходять на широку ґрунтову дорогу. По ній ідете до підніжжя Петроса, а далі, по дорозі праворуч орієнтуючись на знакування, виходите до притулку. Цей варіант маршруту займе 10-11 годин.

Rated by MyTOP